השקעת נדלן חכמה 

מדינת ישראל היא מדינה קטנה, אבל אוכלוסייתה גדלה במהירות, כיום חיים בישראל למעלה משמונה מיליון איש, ועקב העלייה הגידול בתושבים הוא גבוה מאוד. מאחר וישראל  בעלת שטח מוגבל , כמובן שגם עתודות הקרקע לבנייה הן לא רבות ואף הולכות ומתמעטות. בעשורים האחרונים נוצר ביקוש שגובר והולך לדיור ולקרקעות לבנייה, ומחירי הנדל"ן החלו לעלות וממשיכים לעלות בעקביות. 

ההערכה היא כי כיום מחירי הקרקעות, הדירות והשכירויות בישראל הם מהגבוהים בעולם. אין זה פלא כי עקב הביקוש הגובר והולך לדיור ולקרקעות לבנייה, ועם עליית ערך הקרקע והדיור, הפך ענף הנדל"ן לפופולארי ומבוקש במיוחד בקרב המשקיעים הישראלים המחפשים אפיק בטוח ומניב להשקעות.

מהי השקעת נדלן חכמה ?

השקעת נדל"ן היא חכמה בכל מקרה, מאחר וההשקעה בנדלן מתחילה להניב תשואה מרגע הקנייה. ערך הקרקע ומחירה של הדירה ממשיך ועולה וגם השכרתה לטווח ארוך, מניבה סכום חודשי נאה לבעליה.

כשקונים דירה להשקעה ורוצים להשקיע בחכמה, בדרך כלל מחפשים אזורים מתפתחים בעיר אשר בהם עדיין ניתן למצוא דירות במחירים נמוכים ובתוך כמה שנים מחירן יהיה גבוה בעשרות אחוזים עקב הביקוש הגבוה ופיתוח האזור וגם הבנייה לדיור .

כדאי וחשוב לדעת כי כאשר מחפשים דירה באזור מתפתח בעיר, פרט לדירה מיד שנייה שלעיתים נדרשת לשיפוץ ועלותה גוברת. ניתן למצוא כמעט בכל שכונה פרויקטים בבנייה המוכרים דירות על נייר.

קניית דירה על הנייר – האם כדאי ?

קניית דירה על הנייר היא קנייה של דירה שטרם נבנתה, אך תוכלו לראות תוכניות, לבדוק היתרים שהתקבלו ולעיתים ניתן למצוא דירות על הנייר שכבר החלו בפיתוח השטח והבנייה ואם אכן אתם רואים כי מתקדמים בבנייה, תוכלו לחשב ולשער בדיוק רב את זמן גמר הפרויקט ומסירת המפתח. היתרון הגדול בקנייתה של דירה על הנייר, הוא כי מחירה נמוך בהרבה מהמחיר אשר יבקש עבורה הקבלן בגמר הפרויקט. 

אם אתם שוקלים לקנות דירה, כדאי ומומלץ לבדוק פרויקטים בהליך בנייה כזה או אחר ולקנות דירה על הנייר, במצב זה תוכלו להעריך ולחשב בוודאות את הרווח אותו תוכלו לקבל תוך שנה או שנתיים מרגע ששילמתם ועד לגמר הפרוייקט וקבלת המפתח. לעיתים ניתן להרוויח עשרות אחוזים בזמן קצר ביותר. וכאשר מדובר על קניית דירה אנחנו מדברים על מיליונים , ובהתאם לכך גם הרווחים יהיו במאות אלפי שקלים. כמובן שניתן לקבל את המפתח ולהשכיר את הדירה החדשה שבבעלותכם ולקבל תשואה חודשית נאה כשכר דירה וגם ליהנות מעליית ערכה של הדירה כל העת.

לעוד מידע אודות פארק עפולה