פארק

מתחם המגורים גלבוע הינו פארק מגורים ייחודי המיועד להיבנות ברובע גלבוע היוקרתי במערב עפולה. המתחם שנבנה בסטנדרט הגבוה ביותר, מביא עמו חדשנות עירונית ופוטנציאל רווח עצום.

הפרויקט יכלול 6 בניינים בני 7 עד 10 קומות, ובסך הכל 530 יחידות דיור. ששת המבנים מעוצבים בתכנון אורבני חכם, על ידי משרד האדריכלות "רן בלנדר אדריכלות ובינוי ערים בע"מ", שמדורג 29 בסיוג אדריכלים של b&b ישראל 2015.

  • כל קומה תכלול 6 דירות ו-2 מתחמי לובי.
  • מכל לובי תהיה יציאה ל-3 דירות.
  • בכל בניין 3 דירות גן ו-4 דירות פנטהאוז.

רובע גלבוע

מתחם המגורים גלבוע הוא הפרויקט הראשון שיפתח למכירה ברובע גלבוע – "עיר חדשה" שמוקמת בימים אלה במערב עפולה. הרובע יכלול את כל השירותים הנחוצים לדיירים: מגורים, שירותים קהילתיים מלאים, מסחר ותעסוקה.

כמה זה במספרים?
7,400 יחידות דיור, 237,000 מ"ר של תעסוקה ומשרדים, 193,000 מ"ר של שירותים קהילתיים, פארק עירוני גדול.

מיקום

עפולה יושבת על צומת דרכים אסטרטגי בין מרכז הארץ לצפונה. תחנת הרכבת החדשה, כביש 6, פיתוח התשתיות המואץ ומחירי הדירות הנוחים הפכו את עפולה לבשורה נדל"נית מעניינת. בשנים הקרובות צפויה להיסלל מסילת רכבת חדשה, שתחבר את עפולה ישירות לתל אביב ותקצר את זמן הנסיעה לעיר באופן משמעותי.

רובע גלבוע יוקם בסמוך לתחנת הרכבת החדשה, ובקרבת פארק עסקים חדש, שיהווה מוקד כלכלי תעסוקתי לאזור הצפון כולו.

עפולה הוכרזה כמטרופולין החמישי, ובמהלך עשר השנים הבאות היא צפויה להכפיל את אוכלוסייתה. קריית הממשלה שתוקם בעיר תשתרע על שטח של כ-20,000 מ"ר ותכלול את משרדי הפנים והחקלאות, מס הכנסה, לשכת התעסוקה, בית השלום, הביטוח הלאומי וחניון עירוני.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה של פארק גלבוע, ולהבטיח את עתידכם באמצעות השקעת נדל"ן חכמה.

ביתכם החדש מחכה לכם בעמק.